Tříkrálová sbírka 2018 a koncert v Rumburku

Určeno pro: veřejnost, farníci
Plakátek: Tříkrálová sbírka 2018 a koncert v Rumburku

Článek:

Dovolte nám, abychom Vás srdečně pozvali na Tříkrálový KONCERT 2018, kterým bude v pátek 5. 1. 2018 slavnostně zahájena Tříkrálová sbírka 2018 v Rumburku, Jiříkově a Starých Křečanech. Koncert se koná od 17.00 hod. v děkanském kostele sv. Bartoloměje na Dobrovského nám. v Rumburku. Vystoupí při něm pěvecké sdružení Varnsdorfské náhodou.

Tříkrálová sbírka se uskuteční 6. 1. 2017 v Rumburku a Starých Křečanech. V Jiříkově se koleduje i během prvního lednového týdne. Návštěvu Kašpara, Melichara a Baltazara u Vás doma lze domluvit na tel.  412 384 745.

Finanční dary, které budou vykoledovány díky koncertu i Tříkrálovým koledníkům budou použity na služby a provoz Občanské poradny Rumburk, kontaktního místa ve Šluknově.

Tříkrálovou sbírku pořádá Oblastní charita Rumburk ve spolupráci s ŘKF Rumburk, ŘKF Jiříkov a Salesiánským klubem mládeže Rumburk – Jiříkov, z.s. Více http://charitarumburk.cz/