Výstava Camino na kolečkách v Loretě Rumburk

Datum: 7. 2. - 30. 3. 2019, úterý až sobota, 9.00 až 16.00
Místo: loretánská kaple s ambitem v Rumburku
Určeno pro: veřejnost
Plakátek: Výstava Camino na kolečkách v Loretě Rumburk

Článek:

Výstava „Camino na kolečkách aneb Na vozíku život nekončí“ probíhá v Loretě Rumburk od 8. 2. do 30. 3. 2019. Putovní výstava fotografií Petra Hirsche návštěvníky provede po cestě Jana Duška do Santiaga de Compostela. J. Dušek je odhodlaný člověk s roztroušenou sklerózou, který se snaží ukázat, že na invalidním vozíku život nekončí. Výstava je přístupná od úterý do soboty mezi 9.00 až 16.00 hod. Vstupné je 60 Kč a snížené 40 Kč.

Vernisáž výstavy se koná ve čtvrtek 7. 2. 2019 od 17.00 hod. v ambitu Lorety Rumburk. Poté se přesuneme do přednáškového sálu Městské knihovny Rumburk, kde Honza Dušek a Petr Hirsch budou poutavě vyprávět o nevšední pouti a promítat záběry z celovečerního dokumentu.

Více: http://www.loretarumburk.cz/akce/vystava-camino-na-koleckach-v-lorete-rumburk/