Výstava Camino na kolečkách v Loretě Rumburk

Datum: 7. 2. - 30. 3. 2019, úterý až sobota, 9.00 až 16.00
Místo: loretánská kaple s ambitem v Rumburku
Určeno pro: veřejnost
Plakátek: Výstava Camino na kolečkách v Loretě Rumburk

Článek:

Výstava „Camino na kolečkách aneb Na vozíku život nekončí“ probíhá v Loretě Rumburk od 8. 2. do 30. 3. 2019. Putovní výstava fotografií, kterou zorganizoval Petr Hirsch, návštěvníky provede po cestě Honzy Duška do Santiaga de Compostela. Honza Dušek je odhodlaný člověk s roztroušenou sklerózou, který se snaží ukázat, že na invalidním vozíku život nekončí. Výstava je přístupná od úterý do soboty mezi 9.00 až 16.00 hod. Vstupné je 60 Kč a snížené 40 Kč.

Vernisáž výstavy se konala ve čtvrtek 7. 2. 2019 od 17.00 hod. v ambitu Lorety Rumburk. Poté jsme se přesunuli do přednáškového sálu Městské knihovny Rumburk, kde Honza Dušek a Petr Hirsch poutavě vyprávěli o nevšední pouti a promítat záběry z celovečerního dokumentu.

Více: http://www.loretarumburk.cz/akce/vystava-camino-na-koleckach-v-lorete-rumburk/